Hétfőn délelött, elmentünk Anyával kenyér beszerző útra. Út közben találkoztam a Csanád haverommal így a nagy találkozás örmére hintáztunk is egy jó nagyot.
Majd ebéd után alvás a sokadik nekifutásra sikerült aludni is.
Ébredés után sétáltunk egy jó nagyot. Sőt én is megsétáltattam a játék markolómat kipróbáltam minden felületen hogyan megy. Odafeel és visszafele is a vásásrlásnál.

Este ráraboltunk a pléh tehénre. Ha már volt kakakaó akkor be is húztam egyet tőlük. nem engedtem senkinek hogy átvegye, elvegye tőlem. Hűségesen Őriztem hazáig.
Este egy jó kis fürdés után nem nagyon kellett engem altatni.
Kedd reggelre arra ébredtem Apa nincs sehol így anyát boldogítottam egész nap. A boldogságunkhoz hozzájárult megjött az első hivatalos személyi igazolványom. Így már lajstromba vagyok véve. A nap további részét Anyával töltöttem Apa csak vacsorára ért haza. Állítólag a nagypapit fuvarozta, kicsit fáradtnak látszott. Az esti vacsorát már közösen töltöttük együtt. A főtt virslihez már megkóstoltam a piros szószt is állítólag ketchup-nak hívják. Nekem így könnyebben csúszotak le a falatok.
A vacsora után Apa odaadta a nagyitól kapott játékot. Na engem itt elvesztettek, nem tudtam vele betelni még a fürdéshez is azt vittem.

Szerdán Anyával elmentük kenyér beszerző útra. Én kellő védelembe hesszeltem az esőben. Oda is meg vissza is.
Amúgy ha már volt tócsa akkor egy rákészülés után miért ne cserélhetnék ruhát és gumicsizmát. Így vígan csapathattunk a pocsolyákba.

Estére elengedtük Anyát külön útra , mi Apáal beszereztük a kaerek vacsorát. Amíg vártunk az elkészültére körbe néztem a helyen feltérképeztem minden zeg zugot. Kipróbáltam az ülésket is.
Csütörtökön történ egy kis baleset elromlott a verdám. Szerencsére a szülők gyorsan reagáltak és elküldték a szervízbe. Sajnos csere járgányt ne kaptunk, így most ki kell bekkelni az időt mire megérkezik javítva. Délután Apa kapott kezelést, mi meg Anyával ott voltunk vele. Állítólag most már a sarkára is tud állni. no hiszem megnézem azt. Viszont kiváncsi voltam miért nem fészkelődött a székébe. Áhhá most már látom jó kényelmes helyen volt.

Pénteken egész nap esős idő volt nem mentünk sehova a házi munkákat intéztük el itthon. Majd délután mire megjött apa utána indltunk bevásásrolni. Annyira megszomjaztam ebben a nagy vásárlásban, hogy a dobozos almalét fel is hörpintettem húzóra.
Menet közben csatlakozott hozzánk a Regi néni is. Jót mulattam vele.Sőt hazáig elkísért , együtt vacsoráztunk vele. Megvárta a fürdésemet és az alvást is.
Szombat reggel Anya készítette el a reggelit. Tökör tojás volt, majd a délelött elmentünk bevásárolni. Jó kisfiú módjára a baba modellek kezét is megfogtam. Majd ismerkedtem a tökkel is.
A vásásrlás után Anya ismerőséhez mentünk látogatóba. ott aztán volt ám hely rosszalkodni. Kaptam is pár játékot de érdekse volt ott minden így fel is térképeztem. Ebédkor megkostóltam Apa ebédjét. A Zöldborsó főzelék most annyira nem jött be de a fasírt az csúszott. Egy jó kis alvás után Anya ebédjét kóstoltam meg, és a desszertet is.
Végre ismét a szabadba, de elötte családilag levittük a nagy verdát a pihenő helyére. Elől ülve egész sok mindent látunk. Kezd tetszeni ez a nézet. A gyors vásárlásba megszomjaztam így húzóra betoltam egy dobozos almát és utá n kültem egy kis barackot is. Csak három szívószál kellett hozzá.
Az esti sétánál találkoztma a Roncsi haverommal majd hazafelé még egy lanyújtó hinta és csúszdával nyugtáztam a napot. Időközben Anya lehozta a fel pimpelt verdámat így a sötétben is tudtunk egy kört fordulni.
Este vacsi után jót bolondoztunk. Azt hiszem a róka fogta csuka nevet adták ennek a kompozíciónak.
Vasárnap reggel ébredés után egyből jeleztem a szülőknek itt bizony én már ébren vagyok. Egy reggeli után nyakunkba vettük a várost. Bevásároltunk Anyával, majd Apát is megtaláltuk. Szúrós szemmel néztem az ügyintézőket. Kaptam is ajándékot cserébe.

Hazafele már erősen dolgoztam vele.
Még beugrottunk beszerezni egy pár ruhát és mentünk is haza mert már éhes voltam nagyon. Anya már elő is készítete a húslevest, borsóval és tésztával. Jól esett, majd a marha pöriből is kanalaztam. Ezután jó nagyot aludtunk Apával. Majd felébredés után megnéztük Anya mit készített nekünk. a friss sült husiból is kanyarítottam pár falatot. Délután felkerekedtünk és meglátogattuk a csani haveromat, vittünk is meg hoztunk is cuccot. Amíg a verdám szervízbe van addig.kölcsönkaptunk az Ő járgányát.

Még ismerkedünk vele, de átmeneti megoldásnak megfelel. Estére belecsaptunk a vacsorába, minden husis ételt megkóstoltam. Majd fürdés, hajmosás, és rignatni se nagyon kellett. Megyek is aludni szép álmokat mindenkinek.






























