Hétfő reggel korán ébresztettem a szülőket. De nem tudtam rajtuk fogást találni mert az ágyukba közösen aludtunk. Jó nagyot aludtam, végülis kiturtam Apát is a helyéről. Mert mikor felébredtem már nem volt itthon. Délelött a reggeli tejbegríz után vállalhatatlan voltam így bejátszottunk egy fürdést, ezután már szalonképes állapotban tudtam a nagyközönség előtt megjelenni.
Délelöt bandáztunk a Csani haverommal, jól elvoltunk. Elfeleztük a kiflit és mind a ketten toltuk befele. Majdnem dél lett mire hazaértünk. megebédeltem és egy jó nagyot aludtam. Akkorát hogy hullámosra aludtam a hajamat. Délután lementünk a játszóra, és pont ott volt már a haver, így pont ott folytattuk ahol délelött abbahagytuk. Estére még elmentünk a pléh tehénből vételezünk finomságokat. Majd vacsorára betoltam egy egész virslit. Persze elötte incselkedtem a nagy kiflivel.

Ki is feküdtem tőle.
Kedd hajnalban Anyával aludtam, éjszaka a kakaós italt kaptam. Reggelig ki is feküdtem tőle. Délelött elmentünk csavarogni, begyűjtöttünk pár cuccot. Jó nagyot sétáltam így el is fáradtam, és hatalmasat aludtam. Mikor felébredtem Anyával el kezdtük készíteni a csirkét komoly figyelmet fordítottam a helyes előkészületre. Elkészült a csirke addigra Apa is hazajött.

Elmentünk megnézni az egyik verda jelöltjét, a sok járgány közül én javasoltam neki de nem figyelt rám. Szép mondhatom, így segítsen nekik a fiatalság. Hazafele próbáltak sétáltatni de én inkább visszafele haladtam volna. Az lett a vége, hogy a verdámba csapattuk. Megrendeltük a kör alakú kaját addig bevásásroltuk majd felvettük az elkészült ételt. Út közben közösen elfogyasztottujk. annyira ügyesen már villával is próbálok enni.
A figyelmemet a nagy darú és emelő lekötötte teljesen rabul ejtettek, de most komolyan egyik nap nem nézek körbe itt a környéken és már daruk nőlnek ki a földből. Majd elindultunk hazafele de a játszótéren kötöttünk ki. Jót mulattunk Anyával. Folyton valami Anyát mondott én meg a Mamát. Nem egészen beszélünk mi egy nyelvet.
Estére hazaérve a csirke combot kellett legallyazni abban én jól teudok teljesíteni. Be is segítettem ahol tudtam. Az esti fürdésnél már lemerültek az elemeim.
Szerda reggel együtt reggeliztem Apával. A tegnapi csirek husinak a szaftját tunkoltam. nem tudttam hogy a kenyérrel ilyet is lehet. Jövőben rárepülünk a szaftra is.
A délelötti programunk az volt, hogy elmentünk Anyával bevásárolni, majd hazaérve egy jó nagy alvással nyugtáztam a dolgot. Délután valami finom illatra ébredtem. Elkészül a csirke. Igaz ez a holnapi ebéd de Apával kicsit megdézsmáltuk. A délután a játszótéren voltunk, új pajtásokkal találkoztunk. Hazafele megvizsgáltam a virágokat is.
Csütörtök egész nap benn voltunk. Délelött nagyon korán elalutam. Ébredés után besegítettem Anyának Apának lecsót főztünk, jól megkavartam én is a lecsót, így szívvel lélekkel főztük. Délután kocsikáztunk, mivel a játszótérre nem tudtunk kimenni mert elázzott rendesen.
Így a nagy verdával mentünk egy kört beszereztünk ezt azt, pl fügét hadtáp ellátmányt. Kicsit lehült az idő így nem az évszaknak hanem az időjárásnak megfelelő öltözetben vágtunk neki.
Majd a pléh tehént jól megfejtük és kaptunk tejet, kakaót és joghurtót meg minden földi jót. Estére azért eláradtam és jól esett a fürdés és az alvás.
Pénteki nap a takarításról szólt jobbára, átrendeztem a kamrát, ez komoly feledat volt.
Anyával lekvárt főztünk. Délután meg a játszótéren a napi jelenléti ívet alaártam. kinn a játszótéren már komoly dolgokat nyomtam, A nagy hintán is felügyelettel hintáztam.
Szombaton reggel ébredés után felöltöztünk Apával melegebb ruciva és irány a terasz. Reggelire bedobtam pár kekszet és ráittam egy kevés kakaót. Azt hittem délig elég lesz, de akkor még nem tudtam mit tartogat a napunk. Délelött érkezett egy ismeretlen néni, aki Anya haját megcsinálta. Amíg készültek addig Apával elmentünk kenyérérét és kifliért. Hazafele helyett megnéztük a földből kinőtt darukat és megjött Anya is vásásroltunk vele is kicist, majd azt hittem a nagy parkba megyünk de számomra ismeretlen irányba mentünk. Kiderült Apának a csatalova helyett nézünk másikat. miközben vártunk, körbenéztünk nekem is valami bringás kiegészítő után.
Apa új verdáját, hazafele már azt tolta. Ebédet vettünk már nagyon vártam a haza érjünk és egyek. nem sokat ettem a kacsacombból. Jó nagyot aludtam, délután pedig alvás után elmentünk bevásásrolni. Jókat mókáztunk ott is.

Estére még beugrottuk a játszó térre a napi jelenléti ívet le kellett adni.

Vasárnap reggel normál időben felébredtem és Apávaé bandáztunk. Majd Anya is kiváncsi lett mi az a nagy móka és kacagás amit a teraszról hall. Apa fülébe próbáltam meg belenyúlni Ő meg minden alkalommal bele borzongott, ez nekem nagyon tetszett. Reggelire tükör tojást kaptunk, bár kicsit voltam csak éhes, így nem sokat ettem belőle.
Viszont amikor már nem voltam a troónomba akkor jó volt jövet menet egy -egy falatot csippenteni. Azt hiszi Apa nem vettem észre, hog ymindíg annyi falat vár engem amennyit meg eszek séta közben. Amúgy a délelött eléggé érdekes volt mert a szülők sürögtek forogtok hol a konyhába hol pedig a szobákba majdnem nem tudtam őket követni, de aztán megoldottam. Apát felzavartam a létrára így Őt csak akkor kellett követnem ha lejött. Így nekem is volt lehetőségem kihasználni a létrát, bár igaz csak segítséggel de felmásztam a legmagasabb ( harmadik fokra is). Amúgy én is segítette a függönyök elpakolásásban.
Elkészült az ebéd, a pirított májat szeretem de most sok étvágyam nem volt. Délután jó nagyot aludtam, majd mikor felébredtem, Apáva megdézsmáltuk Anya pizzás csigáját. A délutáni programunk a belvárosba vitt, én gyorsan készen is voltam, már mutattam is a cipőket melyikeket viszem.
Uhh ott aztán volt mi látnivaló. Először az általam ismert szükőkutat néztük meg. Mezitláb teljesen jó volt pacsálni benne.
Élveztem hogy jön fel majd tűnik el a víz. Ekkor még nem tudtam, hogy van ennél menőbb is. Majd a fagylalt fogyazstás közben teljesen elvesztem a nagy vízesésben.
Egyszere ennyi víz feljön és színváltós, na ezt nekem is meg kell nézni.
Jól meglepett egyszer kétszer, hogy magasabbra jött fel a víz mint Anya és Én. Teljesen meglepődtem, és kicsit eláztam így hazafele indultunk el. Az esti vacsoránál Apa pizzás csigájából törölköztem be. A fürdésnél már éreztem, merülnek az elemeim, majdnem Apa hasára borultam rá. Nem is kellett sokat altatni. Mindenkinek szép jó éjszakát és álmokat.























































