Hétfőn nehezen kezdtem a hetet. Teljesen kifeküdtem. nem éreztem magamat rendben. Még szerencse volt aki vigyázott rám.
Egész nap szenvedtem az orrfolyásommal. Nem győztem töröltetni a nozimat. csak elment a nap. Azért az egész napos munkában jól megéheztem vacsorára ráraboltam a nagy kiflire.

Kedden már jobb napunk volt igaz így se tudtam hozni a legjobb formámat. Délután családilag korházat jártunk szerencsére nem én voltam az áldozat hanem a szülők. Azért a régi emlékek megidéztek kicsit elpityeredtem is. Cserébe estére játszótéri homokozást szerveztük be. Persze ha már a játszó téren voltunk akkor nem hagyhattam ki az ottani csúzdát sem. Azért büszkén mondom a csúzsda lépcsőjén a kezdő lépés után már fel tudtam mászni. A másik oldal már a csúszás azt ismerem azzal nem is volt probléma. Amúgy nagyon menők voltunk a buborékainkkal. Azért hazafele segítettünk a nagynéni projektjének. Elrejtettünk pár kavicsot a megtalálóknak.
Szerdán nem tudom mi volt a szülőkkel olyan tompán mozogtak mint én az első szurikám után. Azt meg hogy Apa is itthon volt teljesen nem is értettem. Nincs is hétvége és mégis itt van. Nem panaszkodom csak furcsa volt és örültem neki. Délután már az idő is szép lett és a szülőket is be lehetett fogni egy kis sétára. Az esti eső után mindennek jobb illata lett, így még a virágokat is érdemes volt megszagolni.

Délután míg Anya a gyógyszeremre várt addig Apával újra megpróbáltuk arrébb tolni a beton követ, most a másik oldalról. Jelentem betegen így nem ment de nem adjuk fel. Addig is a játszótéren erőt és ügyességet szerzünk majd visszatérünk erre a témára.
Én már lassan nem tudom követni melyik nap ki hol merrre. Reggel Apa elűnt pelus pénz keresésre. Azért reggel még megbeszéltük a napi tervet. A reggeli takarítást bevállaltam.

Viszont a napközbeni nagy takarításhoz kell ám rengeteg energi így a reggelire a körözöttből jól bekanyarítottam. Volt ám mindenhol abből a körözöttből. Egészen a homlokmtól a talpamig mindenhol járt belőle.
A délelötti móka után egy délbeni alvást gondoltam. Valami furcsa de ismerős hang ébresztett. A Regi néni volt itt Anyánál. Na én már innen többet nem is alszok. Indulhat a buli. Akkor még nem tudtam de a délután is találkoztunk vele még egyszer. A ma délutáni célpont nem a játszótér hanem a belváros. Állítólag egyre nagyobb ott az élet. Nosza nekünk is meg kell lesni. Gurultunk is a verdával. Nem tudom mi történik itt körülöttünk, de egyre másra nőlnek ki a szobrok. Pedig még múltkor nem volt itt ez a néni. Sebaj megálltunk megismerkedni vele.
Ekkor még nem sejtettem hogy a jó dolgok még csak most jönnek. Ismét megtalálták a gyöngémet ez a szökőkútat, teljesen rabul ejt. Főleg amikor felülről is látom mi történik.
A nagyon sok mozgásra, nap végén Apa és Regi néni, fagyiztak mi Anyával a partvonalról néztük őket. Egy ideig próbáltamt tűrtőztetni az ízlelő bimbómat, de nem sokáig innen már nem volt vissza út csak kértem pár finom kanál hegynyit mindkét fagylaltból.
Péntekre virradóra, elég korán felébredtem majd beróbálkoztam a szülőkkel való alvással. Apát sikerült kiszorítani. Hé fater itt csak egy férfinak van hely az ágyban. Amúgy a napunk jól eltelt ebédre sűlt csirke készült, még ismerkedtem csak az ízével mert még meleg volt. délután kicsit késöbb érkezett Apa hozott is valamit de éppen váltottuk egymást Természetesen a délutáni séta a játszó térre vezetett elötte persze feltankoltunk energiával.
Találkoztunk új arcokkal. Nem értem miért szólnak rám a szülők, a csöppség nagyobb mint de gyámoltalanabb. Pedig én csak meg akartam érinteni szólni, hogy Hé azok az én játékaimmal csak úgy ne játszon.

Hazafele azért még megálltunk a megszokott játszótéren a kedvenc csúszdámon lecsúsztam egy párszor.
Így már mehettünk is haza. Otthon a vacsoránál aztán megleptem teljesen a szülőket. A csirke comb nagy nyeles csontos részét vacsorára betoltam. Ezt a nagypapai is távolról végig nézte, elsimerően nyilatkozott is a tevékenységemre. Na ezek után már tényleg csak aludni volt kedvem.

Szombaton jó kis napunk volt nem unatkoztunk. Közös reggeli után Délelött csinossá tettük a nagy verdát. Igaz Apa szólt hogy ne ilyedjek meg de azért egy verda tisztítást nem bentről nézünk végig, szóval segítettünk neki. Délelött és délután is bevásásoltunk.A két vásásrlás között Apával erőt gyűjtöttem. A délutáni vásásrláskor feltöltöttük a hadtáp készletünket. Még szerencse hogy Anya nem mutatta meg a számlát. Lenne is megin ‘oh drága gyermek’ megjegyzés. Vásárlások után az délutáni program a játszótéren dölt el. Valamire készültek már a szülők mert hozták a homokozáshoz szükséges cuccokat. Jó sokáig elmókáztunk. Egy idő után jobbnak látták hogy a cipő után a zoknitől is megszabadulok. Igaz is otthon csak kéz és lábmosás után mehetek az asztalhoz.
Vasárnap egy új napra ébredtünk az este lehetett valami égi játék mert felfrissült a levegő és én is jót aludtam. Reggelinél a lekváros buktára rendesen rámozdultam azt mondták nutellás. Semmi baj mindkettő jöhet nekem. délelött bevásásroltunk az ebédhez majd Apával pihentünk egy kicsit. mire felébredtem éppen kész lett az ebéd. Ohh a vasárnapi húsleves ettől növünk nagyra. nagyon finom volt. A szülők meg gonoszok. Először csak síma levest kaptam, majd ahogy ettem úgy kerültek hozzá az íncsiklandóbb tartalmak. Most komolyan meg kell várni hogy a husi is bele kerüljön. Na ettől végem volt majdnem jól laktam és akkor látom meg. Azonnal kezelésbe vettem a helyzetet és a húsos csontot.

Délután a nappaliban pakoltunk egy kicsit. Anya meglepett új buborékokkal. Mondanom sem kell elhalmoztak a buborékok, de tetszett is.
A mókázás után a nyakunkba kaptuk a várost. Állítólag van némi elintézni valaójuk a szülőknek így családilag csapattunk. Itt kell megjegyeznem több helyről visszakaptam hogy mennyire zsiványos az outfittem. ez természetes. Így kell megjelenni nyílvános helyen, elegánsan de egy pillanat alatt csibész is lehetek.
Te jó ég nem is tudtam ennyi játszó hely van ahol el is tudunk időzni. Nagyon tuti játékok is vannak amikre nem voltam felkészülve. Nekem bánatomra, nem vihetjük haza a játékot, pedig teljesen jól elvoltam vele. Oh ha már haza fele akkor ma már másodszorra próbáltam kideríteni hol érhet véget a kígyó. Még mindíg nem találtam meg hiába bújkáltam körbe.
Észre sem vettünk ahogy elment az idő, indultunk is haza. Az esti vacsora után már csak aludni szerettem volna, jó sokat voltunk ki ma így volt élmény. Megyek is aludni szép estét mindenkinek.











































