Szép estét mindenkinek.
Boldog új évet. Én már boldog vagyok tegnap olyannira elfáradtam, végig aludtam az éjszakát a szülők nagy örömére.
Veszélyesek ezek a szülők éppen ébredtem és terveztem, hogy kiállok az ágyam korlátjához, felkukorékolni őket, ekkor már láttam, hogy négy szempár figyel engem. Ohhoo megelőztek engem. Na jó megadom magamat kérem a napindító étkezésemet.
Sajnos a reggelit nem adják olyan könnyen először le kellett győznöm Apát. Persze ezt is abszolváltam, most most már mehetünk enni. De ám mit látok, megjelentek a féyncsíkok ezeket is újra le kell ellenőrizni.

Na jó de akkor most már reggeli. Megérkezett a finom virsli toltam is be rendesen. Ettől a nagy étvágytól jó hangulatba kerültem és egész délelött pörögtem. A karácsonfáknál ismét egy pár dísz esett áldozatul.
Lassan lemerültek az elemeim, kell egy kis feltőltődés. Szerencsére figyeltek rám így nyugodtan tudtam aludni. Ébredés után ebéd. Természetesen újévi kaja. Most már én is megkóstolhatom a lencsét. kicsi hús is került hozzá. Így már jobban csúszik.
Az ebéd után annyi energiám lett, én mindehol elkezdtem dörömbölni nyissák ki minden ajtót.

Sőt még saját súlyos edzéssel is próbálkoztam. Az edző súlyok a vízes palackok voltak.

Délutáni séta jó hosszúra sikerült, láttam teljesen új fényeket amit nagyon menők voltak. Azért jó volt hazaérni, mert már pirosodott az orrom.
Már vártam a vacsorát, mert éhes voltam. Megettem a tegnapi és a reggeli maradékot. Nem pocsékolunk itt semmit.
Este következett az attrakció, megismerkedtem az új poharammal. Állítólag trükkös mert dobálhatom és nem folyik ki csak akkor jön a víz ha én szívom. Teljesen high tech a cucc.
Amúgy már vártam az esti fürdést, eléggé kifáradtam a teljes délutáni pörgéstől. Gyors fürdés és feltankoltam a kajából, Megyek is aludni a szemeimet alig bírony nyitva tartani.
Szolgálati közlemény, ma divatoltam csak a 4-ik váltás ruhám tetsztett nekem ezért ez hagytam magamon legtovább.
Szép álmokat mindenkinek.






