Ma Anyának kivették a varratait, így már jobban érzi magát, még egy kicsit kell figyelnie de ezután már zuhanyozhat is, nem kell neki két lépésben „fürdenie”.
Amúgy ma jól voltam, emeltek az adagomon, egy kicsit, így étkezésenkénti 28 ml-nél járok. Amúgy csak szólok tegnap este 1668 grammot írt fel az esti műszak. Azt mondják már nem vagyok ráncos, hanem kitöltöm a bőr ruhámat. Nekem tetszik amíg a szülőknek is addig nagy baj nincs.
Ma a komornyikaim nem voltak annyira képben tej helyett tápszert adtak, de tényleg nooormálisak, anya azon dolgozik hogy időre legyen produktum, apa meg azon dolgozik, hogy anyának legyen ellátás, erre meg bezavarnak a fejlődésembe holmi útszéli tápszival. Milyen dolog ez kérem szépen.
Na de délutánra visszaállt a világ rendje normál tejet kaptam, mindkét szülő itt volt a látógatóba. Nagyon szeretem ha valakinek a kezét foghatom.
A polipok is jó haverok, de azért már tudom, hogy ha valaki fogja a kezem akkor én is fogom az övét. Ez olyan megnyugtató.

